مشاهده فیلترها

شرکت پارس فانال

شرکت صنایع الکتریکی پارس حفاظ در سال 1363 بمنظور تولید انواع کنتاکتور و رله های حرارتی در شهر کرمانشاه تأسیس و سپس با عقد قرارداد با فانال آلمان از سال 1375 شروع به تولید این محصولات تحت لیسانس فانال نمود. شرکت تا سال 1381 به روال قبل به تولید خود ادامه داده و از سال 1381 به بعد شروع به توسعه و افزایش سبد محصولات نمود که در حال حاضر سبد محصولات شرکت به 14 گروه محصول رسیده است. تولیدات شرکت اکثرأ در محل کارخانه واقع در کرمانشاه تولید و مونتاژ می گردند، اما به دلیل تنوع زیاد محصولات ناچارأ برخی از قطعات و لوازم به پیمانکاران داخلی و خارجی سفارش داده می شود که در انتخاب آنها نهایت دقت بعمل آمده و کلیه مراحل کنترل کیفی روی قطعات تولیدی آنها نیز در کارخانه با دستگاه های متعدد تست و کنترل انجام می پذیرد.

 کلیه محصولات شرکت پارس حفاظ که با نام پارس فانال ارائه می شود دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد. شرکت از سال 1382 دارای گواهی سیستم مدیریت کیفیت از توف اتریش بوده و کلیه مراحل تولید و فروش بر اساس این سیستم انجام می گیرد و با توجه به آن مشتری مداری جزو اصول خط مشی شرکت می باشد .

 شرکت صنایع الکتریکی پارس حفاظ علاوه بر دارا بودن پروانه بهره برداری از سازمان صنایع و معادن استان کرمانشاه موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردیده و لذا پس از آن محصولات خود را با نشان استاندارد به بازار عرضه داشته است 

فروشگاه پارس فانال تمامی محصولات برق صنعتی از جمله  کنتاکتور – کلید اتوماتیک- کلید اتوماتیک هوایی- رله حرارتی- کلید مینیاتوری- کلید محافظ جان – لیمیت سوییچ – ترانس جریان – انواع شاسی ها و چراغ سیگنال – خازن و ریگولاتور – انواع ترمینال – کلیدهای گردان – کلیدهای چدنی و متعلقات مربوط به تابلوهای برق صنعتی را عرضه می کند.

محصولات قابل عرضه به شرح فوق با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توزیع می گردد.

شرکت پارس حفاظ تولید کننده محصولات پارس فانال افتخار دارد که در سال ” تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی ” محصولات پارس فانال را با تأیید پژوهشگاه نیرو و موسسه استاندارد و با نصب هولوگرام چندوجهی و کد رهگیری به کلیه مصرف کنندگان از طریق فروشگاه تجهیزساختمان عرضه نماید.

هیچ محصولی یافت نشد.